Jumat, 28 Februari 2014

contoh surat lamaran kerja jobstreet

contoh surat lamaran kerja jobstreet Skargi i dochodzenia z przyjaciółmi mamy powiedzieć tym, którzy zajmują się bezpośrednio z realizacją rejestracji employess . W międzyczasie możemy poinformować Cię , że tak wielu ludzi, którzy zarejestrować się na tej saat2 tak trudno dostać się do miejsca .

Mamy nadzieję, że te ograniczenia mogą być kierowane przez zainteresowane strony , tak dla moich przyjaciół , którzy nie chcą , aby zarejestrować się w celu uzyskania ograniczeń .

Jedną z rzeczy, musimy przypomnieć , że w okolicznościach takich jak ta nie wyklucza obecności stron , które wykorzystują stan skorzystać . Dlatego też nie należy ufać , jeśli nie są te, które oferują obietnicę lub cokolwiek związane z rejestracją urzędnika .

To dobrze , pełny adres wraz z numerami telefonów nie są publikowane otwarcie na tym forum , aby uniknąć rzeczy, których nie chcemy .

Niniejszym zwracam się do Ministerstwa Ministra Prawa i Praw Człowieka Republiki Indonezji , aby być w stanie zaakceptować mnie jako kandydata do służby cywilnej ( CPNS ) na terytorium Republiki Indonezji .
W zamian za Ministra Prawa i Praw Człowieka Ministerstwa niniejszym I dołączone pewne wymagania w następujący sposób :
Kopia Ostatni maturę 1.Foto zalegalizowane
Kopia komputerze certyfikatu 2.Foto
3.Foto Kopiowanie ID : 1 arkusz
4.Foto odpis aktu urodzenia : 1 arkusz
Kopiowanie 5.Foto uwagi świadectwo niekaralności : 1lembar
6.Foto kopia dowodu rodziny: 1 arkusz
Skopiuj 7.Foto Żółta kartka: 1 arkusz
8.Pas kolorowe fotografie 3X4 : 2 szt.

Więc złożyć petycję do Ministra Sprawiedliwości i Ministerstwo Praw Człowieka . Za uwagę i uwagę chciałbym podziękować Panu

Tidak ada komentar:

Posting Komentar